У Нью-Йорку потоптали Януковича та закликали не вірити його словам (VIDIA)

Фото: Ronya Lozynskyj

Близько 100 представників української діаспори зібрались у вівторок під стінами Постійного представництва України при ООН у Нью-Йорку щоб висловити свій протест проти правління Януковича, повідомляє кореспондент Медіа-порталу VIDIA.

На мітингу закликали міжнародне співтовариство не вірити жодному слову “українського диктатора”, який “має сидіти в тюрмі, а не стояти за трибуною ООН”.

Однією з основних вимог протестної акції була негайна відставка президента Януковича. Пікетувальники співали українські пісні та вигукували гасла патріотичного змісту.

Також демонстранти, які вважають Януковича “бандитом”, символічно знищили діючого президента, потоптавшись по його портрету.

Нагадаємо, на акцію пікетувальників зкликав Український когресовий комітет Америки (УККА). Віктор Янукович з 24-26 вересня перебуває з робочим візитом у США.

Зокрема, як повідомив П’ятий канал, глава держави виступить на пленарному засіданні 67-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН.

Також, президенту України вдалось сфотографуватися з президентом США та коротко обмінятися інформацією.  За словами прес-служби Януковича, він встиг побажати Бараку Обамі успіху на виборах, які відбудуться в США в листопаді цього року.

“Я сказав, що ми теж готуємося до виборів і сподіваємося, що вони будуть демократичними”, – зауважив Віктор Янукович.

Також повідомляється про коротку зустріч Януковича з генсеком НАТО Андерсом Фогом Расмуссеном. Нагадаємо, що попередній візит Януковича до США на Саміт НАТО був досить невдалим.

Нагадаємо також, що Сенат США нещодавно ухвалив жорстку резолюцію щодо діючої влади в Україні, у якій йдеться про вимогу негайно звільнити Тимошенко й інших політичних ув’язнених, а також про заборону на видачу віз тим, “хто відповідальний за ув’язнення Тимошенко й погане поводження з нею”.

Медіа-портал VIDIA

2 Comments

 1. Сраные американские гуцулы в вышиванках пержёвывая гамбургеры, погавкали из-за забора, отрабатывая своё содержание в США…:)
  ====
  Так называемая галицкая дияспора, считает, что она имеет право нас здесь всех из-за моря поучать….
  Они там самые умные, а мы здесь дурни…:)
  =====
  А не пошли бы все эти американские засранцы в вышиванках в жопу? :):):)

 2. Багото тисячна американська діаспора має вплив на Сенат і президента особливо перед виборами. Це доказує і остання резолюція щодо діючої влади в Україні. Так що проплачений Г-umnik що по шию сидить сам в ж–пі ще там буде довго сидіти. Америка точно йому не світить. Слава Україні!!!

Comments are closed.