В Харкові вчергове поширили листівки проти Партії регіонів та Дмитра Святаша

В Харкові поришення листівок із закликом не голосувати на парламентських виборах за Партію регіонів та її кандидатів в одномандатних мажоритарних округах набуло вже регулярного характеру.

23 вересня місцеві активісти вже вшосте поширювали інформацію в рамках кампанії “Помста за розкол країни”. Крім загальних антивладних листівок, молоді люди повторно розповсюдили листівки із роз”ясненням, чому не можна голосувати чинного народного депутата Дмитра Святаша – висуванця від Партії регіонів в одномандатному окрузі № 170.

Все пройшло в цілому спокійно і без ексцесів, за винятком інцеденту на ринку “Барабашово”, де охорона намагалася завадити поширенню листівок, але через нелюбов до фото та відеозйомки змушена була ретируватися.

 

Джерело інформації та більше фото на сайті “Вставай і дій”

Хочете нас підтримати?

donate Допомогти Інформаційному центру Майдан Моніторинг ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління нашої Організації nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

3 Comments on "В Харкові вчергове поширили листівки проти Партії регіонів та Дмитра Святаша"

  1. > …за винятком інцеденту на ринку “Балабашово”

    Ринок АВЕК має назву “БаРабашово”. Виправляйте.

    • Бедный академик Барабашов, выдающийся ученый-астроном! Не повезло ему, назвали станцию метро, а там сделали базар. Назвать его именем базар, да еще переиначив на русский лад, как какую-то деревню в русской глубинке – это от души! И теперь базар зовут ласково “барабашкой”…дикость!

  2. Только тупое совковое быдло будет голосовать за этих тварей РыгоАналов!

Comments are closed.