В регіонах масово знищують передвиборчу рекламу УДАРу

В партії «УДАР» заявляють про масове знищення зовнішньої реклами партії в різних регіонах України. В партії вважають, що до цього причетна місцева влада і представники Партії регіонів. Про це повідомляє прес-служба партії.

Так, згідно з повідомленням, на Закарпатті на трасі Київ-Чоп у селах Розівка та Холмок представники Партії регіонів самовільно захопили 5 бігбордів, які до 26 жовтня орендовано і оплачено «УДАРом».  За фактом правопорушення правоохоронці склали протокол. Юристи «УДАРу» готують позов до суду про завдання матеріальної шкоди та перешкоджання передвиборчої агітації.

В «УДАРі» також заявляють, що по всій Україні рекламні агенції, які уклали угоди з партією на розміщення зовнішньої реклами, скаржаться на тиск місцевої влади.

«Так, у Запорізькій області власникам рекламних конструкцій телефонують обласні та місцеві чиновники і в агресивній формі вимагають зняти рекламу, погрожуючи, що не подовжать дію дозволів на щити. Двом агенціям після появи рекламних плакатів, де Віталій Кличко обіцяє люстрацію влади та боротьбу з корупцією, без будь-яких пояснень демонтували рекламні щити й вивезли їх у невідомому напрямку. Такі ж випадки зафіксовано і в Одеській області», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у серпні міліція затримала трьох молодиків, які псували білборди кандидата УДАРу у Кременчуці

Раніше ВО Свобода та об’єднана опозиція неодноразово заявляли про нищення своєї зовнішньої реклами.

Хочете нас підтримати?

donate Допомогти Інформаційному центру Майдан Моніторинг ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління нашої Організації nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.