Завтра ВАСУ вирішить, чи бути прізвищам Тимошенко і Луценка у бюлетенях

У понеділок, 3 вересня, Вищий адміністративний суд (вул. Московська, 8) розгляне позов на дії Центральної виборчої комісії щодо рішення про невключення у виборчий бюлетень прізвищ кандидатів у народні депутати від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Юлії Тимошенко та Юрія Луценка. Як повідомили УНІАН у прес-службі ВО «Батьківщина», засідання суду розпочнеться о 10.00.

Як повідомляв УНІАН, 29 серпня ЦВК затвердила текст і форму виборчого бюлетеня для голосування в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на парламентських виборах. У виборчому бюлетені будуть вказані прізвища та імена перших п’яти кандидатів у депутати, висунутих на партійних з’їздах. Ю.Тимошенко за рішенням передвиборчого з’їзду очолила партійний список «Батьківщини», а Ю.Луценко у цьому списку зайняв п’яте місце. Водночас ЦВК відмовила їм у реєстрації кандидатами в народні депутати через судимість.

Заступник голови ЦВК Андрій Магера заявив, що у тексті виборчого бюлетеню у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі не буде прізвищ Ю.Тимошенко і Ю.Луценка, оскільки вони не зареєстровані кандидатами у народні депутати. 30 серпня один із лідерів Об’єднаної опозиції Арсеній Яценюк заявив, що «Батьківщина» оскаржить відмову ЦВК включити до виборчого бюлетеню прізвища Ю.Тимошенко та Ю.Луценка.

Хочете нас підтримати?

donate Допомогти Інформаційному центру Майдан Моніторинг ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління нашої Організації nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.