Порушення, які не оприлюднюються на нашій карті. Випуск №1

Бо нема фото і відео. Але вони цікаві і ми їх оприлюднюємо тут

Второй раз меня не включают в списки выборцев по участку 80777. Причем в первый раз на выборах мэра Киева было подано заявление на включение в списки, которое проигнорировали. При этом в списках числится умерший дед. Возможно стоило обратиться перед выборами для уточнения списка, но для чего тогда сидят там те люди которые эти списки формируют??!!

—————

У Києві на 57 дільниці , що на Сеченова (Голосіївський округ 211) кожного третього виборця відправляють назад: – Ви написали заяву про голосування на дому, ідіть, до вас приїдуть. – Та нічого я не писав. – Ні, Ви писали ! Ідіть додому !
Раніше була інформація про те, що на цьому окрузі подано біля 8000 заяв за проханнями про голосування вдома за фіктивними заявами та сфальшованими довідками поліклінік. Є п’ять рішень судів, про незаконність такого голосування у ряді випадків. На 57 дільниці сфальшовані заяви мешканців були приховані. Тепер їм дали хід. Порушення є кримінальним з усіма наслідками

—————–
Я прийшов проголосувати зі своєю матір”ю на виборчу дільницю № 3213377 у м. Фастів, Київської обл. Спочатку все було добре, видали бюлетені. Коли я підійшов до кабінок, всі вони були заняті, спостерігач від якоїсь з партій (був відсутній бейджик з прізвищем та ім”ям, з печаткою і т.д.), почав надто активно заганяти в кабінку для голосування і забороняти користуватися своєю ручкою, а тільки тією яка була в кабінці, простягав руки, мало не заштовхуючи в кабінку, як мене так і мою маму, а потім виганяти з виборчої дільниці. Нажаль мені заборонили його сфотографувати.

———————
Добрый день, Уважаемые господа!
Хочу сообщить о нарушении на избирательном участке № 230884.При выдаче бюллетеней обнаружилось, что в кроме 2-х избирателей :
в моей квартире находится еще один избиратель: человек которого нет и не было в природе,

Вышеуказанное наводит на мысль применения на выборах 2012 технологии “МЕРТВЫЕ ДУШИ”. После нашего обращения в избирательную комиссию нам пообещали вычеркнуть несуществующего избирателя. Однако при нас никаких действий не производили и понятных объяснений не дали.
Прошу Вас взять эту информацию на КОНТРОЛЬ во избежание фальсификаций.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут