На Одещині напали на Герасим’юк

У Одеській області напали на кандитата-мажоритарника від “УДАРу” Ольгу Герасим’юк.

Про це у Фейсбуці повідомила член виборчого списку цієї політичної сили Ірина Геращенко.

“Оля Герасим’юк приїхала на дільницю 510-511 Фонтанка, Комінтернівський район, де зафіксували каруселі. Дві тітки в машинах фіксують всіх, хто заходить на дільниці”, – зазначила вона.

За словами Геращенко, Герасим’юк “намагалася це зупинити, на неї вишкірилася заступник голови дільниці, яка кричала, що вона представляє ПР, що вона викликає ПР”.

“До Олі під’їхало 2 машини, вийшли 4 мордовороти, розбили фотоапарат і почали погрожувати Олі. На “общедоступном языке”. Штурхнули, що це останнє попередження…Приїхала міліція, розбираються”, – зазначила вона.

“Одразу після цього інциденту перестали йти голосуючі на дільницю, до того близько 100 чоловік відмічалися і на дільниці, і в машині. Це 134 округ”, – наголосила Геращенко.

Як відомо, за цим же округом від Партії регіонів балотується Олександр Пресман. Раніше він визнавав, що має, крім українського, паспорт США.

УП

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут