«Батьківщина» вимагає від суддів не чинити злочин проти кандидата Терьохіна

Об’єднана опозиція «Батьківщина» заявляє про намір влади через брудні технології не допустити перемоги у 211-му виборчому окрузі (Голосіївський район Києва) опозиційного кандидата Сергія Терьохіна.

Про це говориться у оприлюдненій сьогодні заяві «Батьківщини».

В опозиції повідомляють, що сьогодні до 19.00 очікується рішення Київського окружного адміністративного суду за позовом провладного кандидата Ігоря Лисова.

Цим рішенням, яке суд планує ухвалити у таємному режимі (!), має бути призначено перерахунок голосів з метою фальсифікувати результат та викрасти перемогу кандидата від «Батьківщини» Сергія Терьохіна.

Як зазначається у заяві Об’єднаної опозиції, у судовому засіданні суд відмовив у залученні у якості 3-ої особи представника ВО «Батьківщина». Водночас, представник ОВК усі позовні вимоги визнав, після чого суд перейшов у письмове провадження. Це було зроблено для того, щоб ніхто крім учасників процесу не зміг отримати інформацію про хід розгляду справи.

Головуючий у судовому засіданні Віктор Амельохін.

«На цих виборах влада програла у столиці України все, що можна було програти. А тому, щоб хоч якось приховати розгромну поразку, приховати те, що кияни не визнавали і не визнають колонізаторської політики режиму Януковича, влада прагне вигризти хоч один округ. При цьому, не гребуючи найогиднішими незаконними метдами», – говориться у заяві.

В опозиції наголошують, що влада через підконтрольний суд і заляканих суддів сьогодні увечері хоче вкрасти очевидну всім перемогу кандидата від об’єднаної опозиції у 211 окрузі.

«Ми звертаємося до Київського окружного адміністративного суду і персонально до Віктора Амельохіна з вимогою не робити злочину, не переступати межу, за якою судді перетворюються у таких же бандитів, як і ті, хто віддає накази нищити справедливість і конституційне право громадян України на здійснення народовладдя. І якщо хтось сподівається, що вибори все спишуть, а історія забуде, – не сподівайтеся. Не спишуть і ніхто не забуде», – наголошують у заяві.

В Об’єднаній опозиції також повідомили, що за жодних обставин не дозволять владі спаплюжити вибір киян.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут