ЄС: Україна має розслідувати зникнення російського опозиціонера

Європейський союз закликає Україну розслідувати всі обставини зникнення російського опозиціонера в Києві.

Про таку позицію Євросоюза “Українській правді” повідомили у представництві ЄС в Україні.

“Ми проінформовані про ситуацію щодо російського громадянина Леоніда Развозжаєва, а також нам відомо про заяву Управління верховного комісара ООН у справах біженців. Зараз ми вивчаємо факти”, – повідомили у представництві.

“Звинувачення, які з’явилися в цій справі, є дуже серйозними. Багато питань потребують вивчення. Це означає, що Україна має провести детальне и глибоке розслідування, щоб з’ясувати всі ці питання и звинувачення щодо ситуації з Развозжаєвим”, – додали у представництві ЄС.

Як відомо, російського опозиціонера викрали в Києві в п’ятницю біля управління у справах біженців, під час того, як він дізнавався про можливість політичного притулку.

За кілька днів він опинився в Москві, де його звинуватили в організації масових заворушень та призначили запобіжний захід у вигляді 2 місяців ув’язнення.

Українська правда

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут