Human Rights Watch закликає Україну розібратися з викраденням Развозжаєва

Організація Human Rights Watch закликає влади України ініціювати розслідування за фактом зникнення російського опозиціонера Леоніда Развозжаєва в Києві.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби організації, передають Українські новини.

“Необхідно серйозне розслідування, щоб визначити, чи були українські чиновники залучені, і притягти до відповідальності кожного, хто мав до цього відношення”, – цитується в повідомленні директора відділення Human Rights Watch у Європі й Центральній Азії Хью Уільямсон.

Влада США також офіційно висловила Росії свою стурбованість і попросила “розслідувати питання”, пише Комерсант.

“Протягом останніх днів з’явилися цілком заслуговують довіри повідомлення про Леоніда Развозжаєва, у тому числі заяви УВКБ ООН і правозахисників, які відвідали його у в’язниці”, – заявив прес-секретар посольства США в РФ Джозеф Крузіч.

“Ми глибоко стурбовані цими повідомленнями й уважно стежимо за розвитком ситуації. Сьогодні ми висловили свою стурбованість уряду Росії й попросили ретельно розслідувати це питання”,- сказав він.

У Кремлі кажуть, що звернення США ще не одержували.

“Ми не знаємо, кому саме була висловлена стурбованість. Це компетенція МЗС, що обов’язково дасть відповідну відповідь”,— запевнив прес-секретар президента Володимира Путіна Дмитро Пєсков.

Раніше у ЄС також висловили вимогу до України розслідувати всі обставини викрадення Развозжаєва.

УП

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут