На сайті ЦВК знову змінився переможець – цього разу в 14 окрузі

Щойно сайт ЦВК визначів “переможцем” у 14 окрузі на Вінничині самовисуванця Віктора Жеребнюка. Хоча ще 15 хвилин тому за підрахунками 100% на першому місці був кандидат від ВО «Батьківщина» Іван  Мельничук

29 жовтня ОВК прийняла всі протоколи від дільничних комісій. Зауважень чи скарг не було. Проте наступного дня кандидат-самовисувенць  Жеребнюк подав до ОВК заяви про перерахунок голосів на 10 виборчих дільницях з тих підстав, що при транспортуванні нібито були пошкоджені ящики, в яких транспортували виборчу документацію.

Потри те, що факту пошкодження зафіксовано не було, ОВК прийняла рішення про перерахунок голосів на зазначених виборчих дільницях.

При перерахунку виявлено, що пакети, у які були запаковані бюлетені «за» Івана Мельничука, розірвані, а на майже всіх цих бюлетенях проставлено по дві відмітки – за Мельничука і ще за іншого кандидата, що призводить до визнання таких бюлетенів недійсними. За таких обставин ОВК не враховує такі бюлетені при перерахунку.

Як наголошують в Юридичному департаменті Центрального штабу «Батьківщини», те, що зіпсовані бюлетені виявлені в ящику, де фіксувалися голоси «за» Мельника, свідчить, що вони були зіпсовані членами ОВК. Якби це було зроблено на рівні ДВК, ці бюлетені були б запаковані окремо в пакети з написами «недійсні».

Об’єднана опозиція «Батьківщина» готує позов про визнання дій ОВК неправомірними.

Прес служба ВО Батьківщина

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут