У Кіровограді люди вийшли протестувати проти дій ОВК

Близько тисячі людей у Кіровограді вийшли на акцію протесту проти дій місцевої виборчої комісії, яка відмовляється визнавати перемогу кандидата від «Батьківщини».

За даними Центральної виборчої комісії, у виборчому окрузі № 99 на виборах до парламенту переконливу перемогу здобув кандидат від Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Андрій Табалов.

Проте місцева влада – представники Партії регіонів не можуть змиритися з поразкою їхнього кандидата. Зокрема, кандидат від Партії регіонів в судовому порядку домагається визнання виборів недійсними на 32 виборчих дільницях, де програв найбільше голосів.

У той же час окружна виборча комісія не підписує і не дає для ознайомлення суб’єктам виборчого процесу не лише від «Батьківщини», а й інших опозиційних сил і самовисуванцям протокол про підсумки голосування.

Обурені цією ситуацією на центральну площу Кіровограда з протестом вийшли близько тисячі людей, які вимагають нарешті озвучити ім’я переможця виборчих перегонів по 99-му одномандатному виборчому округу.

Люди скандують гасла проти влади і разом з кандидатами по цьому округу від демократичних сил та народними депутатами намагаються потрапити в приміщення ОВК, щоб витребувати підписання протоколу про підсумки голосування.

Прес служба ВО Батьківщина

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут