“Помста за розкол країни” пройшлась по “шанувальнику жінок” Петру Мельнику

В суботу-неділю 13-14 жовтня активісти кампанії “Помста за розкол країни” здійснили масовий виїзд до київських передмість:

Тут до Верховної Ради балотується ректор Національного університету державної податкової служби України Петро Мельник, який нині є народним депутатом фракції Партії регіонів:

Петро Мельник прославився ще у 2004-му році, коли в стінах свого університету агітував студентів голосувати за В. Януковича, прозоро натякаючи, що буде тим, хто не проголосує:

За останній час прояви унікальності цього генерала-полковника податкової міліції, який жодного дня у податковій міліції не працював, почастішали.

На виборах мера Обухова 18 березня 2012 року Петро Мельник силою намагався винести з виборчої дільниці народного депутата Ірину Геращенко, яку до тями довелось потім приводити міжнародним спостерігачам. Все це супроводжувалось принизливими для всіх жінок висловлюваннями, а Мельник заслужив прізвисько “шанувальник жінок” та поплатився кількома зіпсутими бігбордами, з яких вітав жінок із 8 березня (бігборди стояли і після цього дня).

Під час нинішньої виборчої кампанії Петро Мельник примушував студентів та їх родини прописуватись в Ірпені, аби вони проголосували за нього, через що кількість виборців в окрузі раптово зросла на 976 осіб.

Насамперед активісти навідались до Ірпеня, де вплив родини Мельників просто тотальний. Першим заступником міського голови є син Петра Мельника Максим, який отримав цю посаду у віці 22 років:

Рідна сестра депутата-ректора Олена Мельник є головою земельної комісії Ірпінської міської ради:

А племінниця Петра Мельника Тетяна Мацелик була у Ірпінській міськраді секретарем. Потім Тетяна Олександрівна склала повноваження, але її чоловік — Михайло Мацелик — став заступником мера.

Окрім Ірпеня активісти “Помсти за розкол країни” поширили листівки також у селищах міського типу Коцюбинське і Гостомель, які також підпорядковуються Ірпінські міськраді, маючи при цьому свої селищні ради.

Загалом було поширено понад 20 тисяч листівок з роз’ясненням, чому не треба голосувати за Петра Мельника (в т.ч. і на організованому в Гостомелі Партією регіонів ярмарку). Ці листівки містили також заклик не продавати свій голос й не піддаватися тиску та погрозам.

Декілька разів молодики специфічної зовнішності, ховаючи цю зовнішність під капюшонами, погрожували активістам, іноді — намагалися вирвати в них з рук листівки. Але швидко зникали при вигляді фотоапаратів та відеокамер:

До речі, сам Петро Мельник “соромиться” афішувати свою приналежність до Партії регіонів:

Ректор-депутат користується символікою, яка дуже схожа на символіку “Нашої України” зразку 2002 року:

Мабуть, Петро Мельник вірить у містичні речі. Адже саме під цієї символікою у 2002 році в 95-му виборчому окрузі були виграні вибори до Верховної Ради. Тільки не Петром Мельником, який посів друге місце, а тодішнім нашоукраїнцем Євгеном Жовтяком. А на повторних виборах у тому ж 2002 році знову ця символіка стала на перешкоді депутатства Петра Мельника. У 18-му виборчому окрузі він програв вибори ще одному тодішньому нашоукраїнцю Миколі Одайнику.

Джерело: сайт “Вставай і дій!”

Метою кампанії “Помста за розкол країни” є відсторонення від влади тих, хто замість того, щоб вирішувати економічні та соціальні проблеми, намагається розколоти країну та зіштовхнути лобами простих людей, які, незалежно від мови спілкування, однаково страждають від влаштованого їм нинішньою владою “покращення життя вже сьогодні”.

Приєднатися до кампанії можна, заповнивши анкету

Зробити пожертву на кампанію можна через:

Приватбанк (картка): 5577 2127 1645 8826 (Чулівська Ірина Костянтинівна)

Яндекс-гроші: 410011485041060

PayPal: Oksana24@live.com

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

2 Comments on "“Помста за розкол країни” пройшлась по “шанувальнику жінок” Петру Мельнику"

  1. авиастроитель | 16-10-2012 14:51 at 14:51 |

    Никто так не раскалывает страну,как т.н.”оппозиция”.Никакого креатива,только мантры о языковом законе,якобы разъединяющем людей.Да не в нем дело,а идеологии украинского национализма,которую пытаются навязать всему населению страны.Молодежь глупа,коль так быстро попалась на удочку кликуш.Их можно только пожалеть. Жизнь их пока ничему не научила.Но все впереди.

  2. Страітєль (камунізма), можна хоч трошки зміст коментарів міняти, а не однакові під кожну новину спамити? ;) Ми не належимо до апазіциї й не любимо її. Просто при владі зараз не вона.

Comments are closed.