П’ятеро редакторів сайту УНІАН поскаржилися на цензуру гендиректора

П’ятеро редакторів сайту УНІАН заявили про цензуру з боку генерального директора Вадима Осадчого. Відповідну заяву вони поширили увечері 26 жовтня.

 «Сьогодні Генеральний директор УНІАН Вадим Осадчий довів до відома редакторів сайту УНІАН Любові Жаловаги і Валентини Романенко, що на підставі службової записки керівника інтернет-проектів УНІАН Миколи Кондратенка кожна з них оштрафована на 200 гривень за оприлюнення на сайті новини під заголовком “На Банковій – пікет: Януковичу принесли черевик з ялинкою”», – йдеться в заяві.

 Штрафам, за словами співробітників, передувало розпорядження зняти новину із сайту. У новині йшлося про пікет під Адміністрацією президента на захист біличанського лісу. «Розмова з Кондратенком і Осадчим звелася до з’ясування питання “Навіщо ви зачіпаєте Януковича?”», – стверджують вони.

 «Після нашої заяви про наміри оприлюднити зміст розмови і факти цензури на сайті керівництво, передчуваючи наслідки для себе, спочатку дало задній хід, а потім почало вдаватися до шантажу», – йдеться в заяві.

 Журналісти вирішили оприлюднити цю інформацію: «Ми були свідомі, що зі зміною керівництва зміняться і правила гри, але ми, як могли, старалися зберегти обличчя сайту у надії на тимчасовість ситуації і на кращі часи. Сподіваємося, що цією заявою ми якраз це і робимо – наближаємо кращі часи».

 Заяву підписали старший редактор сайту УНІАН Любов Жаловага, редактори сайту УНІАН Валентина Романенко, Наталія Овдієнко, Роман Романюк і більд-редактор УНІАН Наталія Негрей.

 Генеральний директор УНІАН Вадим Осадчий поки що відмовився коментувати «Телекритиці» заяву підлеглих.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут