Спостерігачі зловили сина Азарова на більш ніж тисячі порушень

Спостерігачі зафіксували у сина прем’єра, кандидата-мажоритарника від Партії регіонів Олексія Азарова більше тисячі фактів порушень ведення виборчої кампанії.

Про це ZN.UA розповів Павло Павлов, довгостроковий спостерігач по 47-му мажоритарному округу (місто Слов’янськ, Донецька область).

“Ми виявили більше тисячі фактів, що стосуються підкупу виборців та порушення правил ведення агітації. Наприклад, 52 білборди з його (Олексія Азарова) рекламою з’явилися до офіційного початку виборчої кампанії, і власників цих конструкцій так і не вдалося встановити”, – сказав спостерігач.

“Причому 400 фактів змогли задокументувати – є фотографії, відеозаписи, публікації в ЗМІ. Але тут, на жаль, опозиційні кандидати проявили слабку юридичну підготовку. Як на мене, вони повинні були блокувати кожен його крок судовими позовами”, – повідомив Павлов.

За даними ZN.UA, за фактами порушень Олексієм Азаровим виборчого законодавства було два звернення до ЦВК і один судовий процес у спробі довести факт підкупу виборців. Спроби завершилися невдало: Центрвиборчком порушень не побачив.

А суд не знайшов ніякого зв’язку між Олексієм Азаровим і організацією “Ініціативи Олексія Азарова “Наш регіон”, яка роздавала подарунки від імені кандидата.

Разом з тим, в Комітеті виборців України відзначають безпрецедентні витрати сина глави уряду на передвиборчу кампанію.

“Наші розрахункові дані говорять, що в середньому на кожен округ Партія регіонів планує витратити близько 30 млн грн – це власні ресурси кандидата-мажоритарника плюс те, що виділяється в рамках “соціальних ініціатив” президента. Кампанія в Слов’янську в цьому сенсі відрізняється тим, що витрати вищі в кілька разів”, – розповів ZN.UA голова Донецького обласного відділення КВУ Сергія Ткаченко.

За його словами, “тут кандидат порушує, перш за все, правила, встановлені в рамках домовленостей всередині самої правлячої партії”.

УП

1 Comment

  1. Вранье. Подкуп – это когда у гражданина не остается выбора, за кого голосовать. А тут не идет речи о том, что граждане давали какие-то гарантии, что отдадут свой голос. Это во-первых, а во-вторых – большинство всё равно проголосует за Азарова потому, что видят не плакаты, а реальные троллейбусы, реальный ремонт здания вокзала, реальный ремонт в школах и т.д. А оппозиция сами ничего не делают и другим мешают

Comments are closed.