У ЦВК не виключають, що на членів окружкомів йде тиск

Перший заступник голови Центрвиборчкому Андрій Магера не виключає політичного впливу на членів окружних комісій в округах, де процес обробки бюлетенів йде повільно.

Про це він сказав у коментарі журналістам, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

“Я б не хотів говорити, що це тенденція, але факторів багато є. Це організаційний фактор. Так, є округи, на яких 80-90 дільниць, а на деяких – більше 300, наприклад, у Волинській області”, – сказав Магера.

“Є різні організаційні підходи – в одних випадках голови комісій можуть швидко організувати роботу своїх колег, в інших – немає достатнього досвіду. Звичайно, не можна виключати політичного чинника впливу на членів комісій з боку політичних сил”, – додав він.

Магера запевнив, що всі випадки спроб зриву кворуму засідань окружних комісій будуть припинятися з боку ЦВК.

“Це не дитяча іграшка. Це виборчий процес і він повинен прийти до логічного завершення” ¸ – сказав він.

Як відомо, повільніше за все йде підрахунок голосів у тих округах, де кандидати від Партії регіонів програють опозиціонерам згідно з екзит-полами. Так, у Київській області найгірша ситуація з обробкою протоколів в округах.

Деякі окружкоми не приймають протоколи тих дільниць, на яких перемогли опозиціонери.

Зокрема, складна ситуація склалася в округах з 90 по 97, а також 214, 222, 223, 217.

Українська Правда

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут