Україна: чи порушення, що спостерігаються під час виборчої кампанії, є приводом, аби не визнати вибори?

Це передрук з офіційного сайту депутата Європейського Парламенту Павла Залевського

Численні громадські слухання, присвячені Україні протягом останніх тижнів, показали наскільки важливою є Україна для ЄС та як важливим є Євросоюз для України напередодні значущих для цієї країни виборів. Зовнішня політика не повинна бути виключно справою політиків, що не встаюсь з-за своїх столів. Основою контактів із українцями повинна бути співпраця з НУО та громадянським суспільством, тому що тільки в цьому випадку можна буде побудувати ефективну для України та країн-членів ЄС мережу контактів, – заявив підчас організованих у середу в Брюсселі дебатів “Парламентські вибори-2012 в Україні з точки зору громадянського суспільства”, євродепутат Павел Залевські.
Дебати, організовані Групою LINK, були як до цього часу єдиною можливістю, аби в дискусії про майбутнє України почути думки українського суспільства в Європейському парламенті. На спеціальне запрошення польської делегації Клубу ЄНП в Європарламенті, у дебатах брав участь представник однієї з українських організацій громадського контролю (англ. “watchdog”) Юрій Луканов із Альянсу “Майдан”. Представлено також було думки Громадянського руху “Чесно” та Громадської Мережі “Опора”. Учасники дебатів разом дискутували про роль громадянського суспільства в процесі соціально-політичних змін в Україні.
Запрошені гості, на підставі фактів, зібраних ними, погодилися, що поточна виборча кампанія в Україні не забезпечує усім кандидатам однакових умов. Крім того, громадяни не мають достатнього доступу до інформації, зафіксовано численні випадки підкупу виборців та використання правлячою партією адмінресурсів для проведення кампанії.
– Образ, який презентували представники громадянського суспільства не є оптимістичним, але є реалістичним. Слід обдумати чи спостережувані недоліки є настільки серйозними, аби заздалегідь визнати вибори недійсними. Це було б величезною шкодою для України та її інтеграції з Європейським Союзом. Найважливішим є те, аби парламентські вибори в Україні показали наміри виборців, – підсумував Павел Залевські.

Більше фото тут http://www.pawelzalewski.eu/ua/ukraine/847,.html

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Україна: чи порушення, що спостерігаються під час виборчої кампанії, є приводом, аби не визнати вибори?"

  1. Євген | 08-10-2012 00:10 at 00:10 |

    Влада у безвиході: чесно отримає до 10%.

Comments are closed.