“Відсіч” встановила антиагітаційний намет на КПІ

Громадянський рух “Відсіч” встановив поблизу метро Політехнічний інститут антиагітаційний намет.

Місце йому знайшло прямо поблизу інших наметів – політичних – Компартії, Партії регіонів і УДАРу. Активісти швидко його розмалювали написами “Банду геть!”, “Луцький не пройде”, “Час дати Відсіч” і логотипом у вигляді перекресленого кружечка з написом “Партія районів”. Власне, активісти були у чорних футболках з таким же логотипом.

Футболки друкували спеціально під цю акцію. Серед перехожих знаходились ті, хто запитував, чи це бува не регіонали створили якесь районне крило

І якщо “регіонали” і “УДАРівці” проігнорували нове сусідство, то “комуністи” і “свободівці”, котрі несподівано тут з’явилися, одразу виступили з претензіями, сперечаючись за місце роздачі листівок.

“Відсіч? Ну что-то слышал где-то такое. А че вы вообще тут делаете?”

Активіст Ілля Кротенко бореться з двома кремезними “свободівцями” за місце роздачі листівок

“Це я розумію жарти…Ви ж жартуєте ось цим ось, так? А люди можуть не зрозуміти…Питають, чого два намети регіональні…”

Активісти свою територію словесно відбили і взялися роздавати антиагітаційні листівки проти кандидата в депутати від Солом’янського району регіонала Максима Луцького.

Другий намет буде встановлений у четвер, 4 жовтня, о 14.30 біля торгового дому «Фестивальний» (пр. Маяковського, 43/2). За словами активістів, тут, у 213-му окрузі, 9 вересня міліція також намагалася затримати активістів, які поширювали листівки проти Партії регіонів та її кандидата (голова Київського виборчого штабу Партії регіонів Валерій Борисов), виславши для цього «Беркут».

Третій на черзі – округ № 211, де 30 вересня невідомі перешкоджали агітувати проти Партії регіонів та її кандидата Ігоря Лисова. У наметах можна буде знайти листівки з детальним політичним дос’є провладних нардепів, а також почути роз’яснення активістів – чому за них не можна голосувати. Нагадаємо, що свою кампанію антиагітації “Відсіч” розпочала ще влітку, коли нардепи проголосували за мовний закон. Активісти влаштовували вилазки в ті регіони країни, де збираються балотуватися депутати, котрі підтримали закон, аби розклеїти свої “дос’є”.

Свідомо

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "“Відсіч” встановила антиагітаційний намет на КПІ"

  1. Молодцы ребята! Хорошая, правильная и своевременная инициатива!

Comments are closed.