В Донецьку викинули прапори Партії Регіонів

Сьогодні в Донецьку, біля пам”ятнику Т.Г. Шевченко відбувався мітинг фермерів.
Біля 200 людей, під прапорами ВО Батькивщіни та ВО Свободи протестували проти того, що як вони пояснюють, з ними “беспідставно перервали договір на аренду землі. Також,частина з них заявляє, що не можуть отримати 2 гектари з резервного фонду як передбачає закон. Власне, цей мітинг відбувався, як і всі акції протесту останнім часом: лаяли владу, казали, що “все погано”, що “потрібно щось діяти”:

Але вже під кінець мітингу сталось те, що якісно відрізняє його від інших мітингів.
А саме, озлоблені на владу фермери віднесли знамена Партії Регіонів під сходинки ДонОДА.
Початок “маршу”:

Партія влади робить все більше, для побудови громадського суспільства в нашій державі. Звісно, що така “шокова” терапія сформована на основі мітингів та акцій протесту це не кращій варіант. Проте іншого, нажаль, поки не видно.

Йдуть від Шевченка до ДонОДА:

В Донбасі, формуються вже купки людей яких дістала “регіональна” влада. Батьки макіївських школ, що закрили, жителі села Катеринівка, де закрили лікарню. Тепер, ще й фермери…

Хтось йде з двома:

“Не словом, а ділом”:

Ось так “люблять” ПР в Донбасі:

Ось стільки “сміття” накидали до стін ДонОДА

(фото Т. Заровної)
Хто міг собі предствити, що, хай 200 людей, фермерів з Донбасу, будуть стояти під прапорами “Юлькіной” ВО Батькивщіни” та “бєндєровской” ВО Свободи в ДОНЕЦЬКУ, а прапори “по нутру своєї” Партії Регіонів донбасівці будуть викидувати та топтати ногами.
І це, за тиждень перед виборами, Іі ЦЕ В ДОНЕЦЬКУ!!!

Журналіст, громадський діяч, Донеччанин, ветеран російсько-української війни.

Хочете нас підтримати?

donate Допомогти Інформаційному центру Майдан Моніторинг ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління нашої Організації nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

1 Comment on "В Донецьку викинули прапори Партії Регіонів"

  1. Вадим | 20-10-2012 20:29 at 20:29 |

    “і нє уйдєшь ти ат суда мірскова, как нє уйдьош ат божьєва суда”
    Пушкін

Comments are closed.