Депутат Тернопільської облради заявив про міліцейський тиск

Депутат обласної ради, фронтзмінівець Степан Барна заявив про тиск з боку правоохоронних органів на його родину.
«Міліціонери незаконно збирають про мене інформацію, опитуючи сусідів моїх батьків в селі Нагірянка Чортківського району, з таким допитом приходили навіть до моєї мами», – зазначив Степан Барна.
Політик пов’язує це з його ініціативою «Регіони – стоп!», яку він розпочав з метою викриття кандидатів в народні депутати, які є прихованими ставлениками діючої влади.
«Ми бачимо, як регіонали, втративши будь-яку підтримку в людей, вдаються до технологічного обману: в кандидати від влади балотуються так звані самовисуванці, які неодмінно стануть тушками у новому парламенті», – впевнений Степан Барна.
За його словами, регіоналам та олігархам це потрібно для того, щоб мати Конституційну більшість, змінити Конституцію, щоб наступного Президента обирали в Парламенті підконтрольні діючій владі депутати.
«Владу, яка не тільки знущається над людьми, своїм «пакращінням» та так званими реформами, але і обманює людей, треба викинути на смітник історії, – переконаний Степан Барна».

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут