Відкритий лист до Президента України В.Ф.Януковича

Пане Президенте, звертається до Вас звичайний громадянин України, що не користується жодною пільгою або імунітетом перед іншими співвітчизниками. Приводом же для цього відкритого листа з’явилися події, що супроводжували Ваш візит у Миколаїв з нагоди святкування 75-річчя Миколаївської області.

Відверто скажу, що ніколи не був і не міг бути Вашим прихильником щодо обрання на пост Президента України, внаслідок діаметральних протиріч наших принципів життя. Ми з Вами одного покоління але, коли я працював у пустелі Кара-Кум, будуючи трансляційну мережу, та на Уралі віддавав свій громадянський борг захисника Держави, розпочавши рядовим та вибувши до запасу офіцером, Ви відбували свій черговий строк покарання за скоєні злочини проти своїх співвітчизників. Думаю, що і в дев’яності роки ми теж не були по один бік «барикад».

Ми маємо зовсім різні ідеології і моральні цінності, але Ви обрані народом України у законний спосіб, і тому я звертаюся до Вас – Пане Президенте.

Пане Президенте, можливо, під час проїзду Миколаєвом Ви не звернули уваги на цілком пусту проїжджу частину вулиць, якими рухався Ваш кортеж, та по кілька десятків автомашин, що юрбилися на кожній з прилеглих вулиць, і котрих не випускала на головну дорогу міліція, якої вистачило на кожне перехрестя по декілька осіб? Можливо, броньоване скло лімузину завадило Вам помітити масові потоки людей, багато з них з дітьми, що йшли по тротуарах пішки, тому що рух ВСЬОГО міського транспорту на головних вулицях міста було зупинено приблизно з 12 до 17 годин? Можливо, Ви не помітили, що саме під час цього дійства полив дощ, заставши людей похилого віку, батьків з дитячими візочками зненацька, посеред дороги? Можливо Вам, було б цікаво почути висловлювання на Вашу адресу бабусі – ветерана Великої Вітчизняної війни, котра дошкутильгала з палицею до зупинки тролейбуса, але так і не змогла дістатися у поліклініку на свої планові лікувальні процедури… Київське шосе і центр міста під час Вашого візиту викликали стійку асоціацію зі станом комендантської години, введеної окупаційною владою. Можливо, Вам буде цікаво дізнатися, що внаслідок обурення людей вщент було рознесено агітаційний намет Партії регіонів у одному з мікрорайонів міста?

Усе це я спостерігав на власні очі, коли теж йшов пішки чотири кілометри, і під час змушеної прогулянки у мене сформувалося декілька питань, відповіді на які сподіваюся отримати особисто я та ще й декілька тисяч городян міста.

Чому, під час Ваших візитів, проводяться такі безпрецедентні заходи безпеки, яких не було навіть під час приїздів першого секретаря СРСР? Чи Ви так боїтесь народу, що Вас обрав на вищу посаду Держави? Чи не вважаєте Ви, що для гаранта Конституції неприпустимо так поводитися з людьми, попираючи норми одразу декількох статей розділу ІІ і окремо статті 33 Конституції України, що гарантує свободу переміщення громадян України? Хто відповідатиме за машини «швидкої допомоги», які не змогли прибути до хворих, за зірвані зустрічі, нервові стреси похилих людей, здоров’я маленьких діток, які потрапили під дощ внаслідок вимушеної прогулянки? Чи поважаєте Ви тих людей, котрі найняли Вас охороняти їх Конституційні права і кожного дня працюють на утримання особисто Вас та всього величезного апарата Президента України, який забезпечує Вам комфортне життя? А якщо ні, то чи розумієте Ви, що будь-яка ємність має межу утримання тиску, і чим більше підніметься тиск, тим більшій вибух очікує необачливого оператора?

Пане Президенте! При Вас статки олігархів почали зростати небаченими темпами і в той же час знищені тисячі робочих місць підприємців. Країна все більше скочується до остаточного шматування та розподілу всіх стратегічних об’єктів державної власності між кількома наближеними до Вас «родинами», чого в таких масштабах ніколи не відбувалося.

При Вас з’явилися незрозумілі карні справи, котрі ані у народу України, ані у цивілізованого світу за кордоном не викликають жодної довіри. Це веде до ізоляції України з боку Євросоюзу та США, посилення ролі Росії у всіх сферах і галузях України і прямо загрожує її суверенітету.

Ви затвердили закон, дія котрого спрямована на поступове розмивання ролі української мови та заміни її переважно російською, що знову розхитало ледь стабілізовану ситуацію у суспільстві. І тому у мене та у мільйонів моїх співвітчизників виникає питання – чи то дії українського Президента?

Пане Президенте, за роки Вашого керування країною у Вас не прибавилося симпатій серед тих, хто не голосував за Вас, і значно убавилося серед Ваших прихильників у минулому. На сьогодні більша частина громадян України Вас не люблять і не поважають. Ваша влада тримається на безперервному посиленні репресивного режиму проти громадян України. У той час, коли кожного дня вмирають без належної медичної допомоги наші діти – закуповується додаткова поліцейська спецтехніка. За роки Вашого володарювання Україна втрачає міжнародний авторитет, а її народ перетворюється на кріпаків у олігархічних кланів. Терпіння українців довге, але не безмежне, тому, Пане Президенте, було б краще не доводити їх до того стану, коли вже не допоможуть ні паркани, ні водомети, а в інтересах суспільства – піти у відставку добровільно.

Наприкінці хочу засвідчити, що я у цілком здоровому розумі, що може засвідчити багато співробітників та керівників підприємств, власноруч написав текст цього листа, без втручання і замовлення будь-якої фізичної або юридичної особи, і повністю розумію можливі наслідки його публікації.

 

Джерело

7 Comments

 1. який правдивий, розумний та сумний лист. Слава тобi, Боже, що залишаються в Украiнi такi *звичайнi громадяни*. Дякую вiд усього серця

 2. Я, Дігтяр Петро Андрійович повністю підтримую цей Відкритий лист до Президента України В.Ф.Януковича і підписуюсь під ним. Закликаю це зробити кожного українця. Не потрібний нам такий Президент. Йому потрібний наш громадянський спротив.

 3. голубые реги-оральные (блудят языком) и реги-анальные («для [чрев и жоп] людей») «тварини безмовні»: «свиньи», «псы», «ехидны», «волки», «козлы», «ХАМы»… «в одежде ино-сранцев согрешили против Господа», зненавиділи все українське в Україні – канонически возненавидели Духа Святого за те, що Той наповнив НОВУ руську, НОВУ слов’янську – українську мову для молитви та спілкування, щоб ми, всі національності у Богакраїни, були щирими побожним чесним: ОДНОдушними-ОДНОмовними з Богом і людьми.
  Щоб НЕВДЯЧНІ Богові «раби, підніжки, грязь Москвы» не хулили Духа Святого чужим руссссским угро-финским наречием («ОБРУСЕВШЕЙ чуди», мерю, вепси, мурома, мещеры, мокши…) с клеймом богохульной руссссской матерщины и московского 5 темперамента-лукавства, по причине которых церковные богослужения у «ДВУязычных грешников», НИОТКУДА и НИКУДА: лукавых москалей и реги-орально-анальных донецко-одессссских самаритян («і Бога шанували, і ідолу [-мерзоті этно-сраному] поклонялися») ведутся на «московском ВАРИАНТЕ (изводе) церковнославянского языка». Чтобы НАДбожно-коммунистические руссссскоЯЗЫЧНИКИ не зв…издели на реги-анальной параше имперского «сортира» в лицо Господа чужим-брехливим голосом 350 летнего ОККУПАНТА.

 4. Павло Алепський, сирієць, архідиякон, рідний син Макарія, патріарха Антіохійського, супроводжував батька у подорожі (1654-1656) до московського царя Олексія Михайловича. Про москалів він пише (на арабській мові, щоб москалі не розуміли):
  «”всі вони (і РЕГИ-орально-анальные клоны с них – НАДбожно[каин, иуда]-коммунистические „московские дочки”), від великого до малого, мають п’ятий темперамент, а саме— лукавство”… “чужинцям нічого не скажуть”… “Життя москалів дуже зв’язане, та ніхто з чужинців не може зносити цього, і людині все здається, ніби вона у в’язниці… Жарти та сміх стали нам зовсім чужі, бо ЛУКАВІ МОСКАЛІ підглядали нас і про все доносили. Бог хай спасе нас і звільнить від них”» – від реги-орально-анального окупаційного-руссссскоЯЗЫЧЕСКОГО режиму сабодана-януковыча.
  сабоданов и януковычей, научил подглядывать в «щель» за НЕканоническими террористами и голыми женщинами в имперском «сортире», ВЫСВЯТИЛ на канонический геноцид «мочить» собственный народ лукавый м.5.т., богохульный руссссский мат во плоти ино-сраного «великого господина, отца их» – «московских дочек», а именно, московский патриарх, «який (не слов’янський, але финно-тюркский; не руський, але «ОБРУСЕВШАЯ чудь»; не український, але ДВОедушный: ро-ру; не щирий, але с м.5.т.-лукавством; не побожний, але НАДбожный каин-иуда) НЕ брат нам»: «НЕ можеш поставити НАД собою ІНОЗЕМЦЯ, який не брат тобі».

 5. Іудея під тривалою окупацією еллінів, а потім римлян. Іоан Богослов прикликає іудеїв зберігати національну гігієну «закону Бога тієї землі», вічну-духовну: щиру побожну подобу Божу, а не тільки по-ру-ро-ссссски хизуватися зовнішнім образом Божим: «Знаю …лихослів’я від тих, які кажуть про себе (финно-тюркским наречием), що вони юдеї („украинцЫ“, „чтобы никто не догадался“, что они клоны этно-сраного м.5.т.-лукавства), а вони не такі, але сборище САТАНИНСКОЕ».
  Тому чесні-ОДНОмовні Апостоли НЕ проповідували в Іудеї на языке грецьких, римських (ру-ро-ссссских) окупантів та інших реги-анальных народів, чтобы реги-орально-анальные чрева и жопы, которые «блудили (ЯЗЫКОМ) и ходили за другой (эллинской, финно-тюркской) плотью», НЕ превратились в «грешников ДВУязычных», бо ті «…що одягаються в ОДЯГ ІНОПЛЕМІННИКІВ, …будуть ходити, як сліпці, тому що вони згрішили проти Господа».
  Ученики Божі були навіть чесними-ОДНОмовними за межею Іудеї, бо проповідували «Бога Слово» на тій Божій мові в національний дім якого вони приходили, виявляючи любов до Духа Святого. І нікого по ру-ро-ссссски НЕ «грузили» «три язичеською єрессю» канонічних і НЕканонических языков. Так учні Христові щирим побожним словом зруйнували Римську та московську імперії: «Диякони повинні бути ЧЕСНИМИ, не ДВОмовними».
  Тому, «сборище САТАНИНСКОЕ», за межами московсько-суздальского царства, ображає Творця мов, народів, держав ру-ро-ссссским-искустенным: финно-тюркско-церковно-болгарским «эсперанто» с клеймом богохульного руссссского мата и московского 5 темперамента-лукавства, по причине которого церковные богослужения у «лукавих московитов» и «московских дочек» ведутся на «московском ВАРИАНТЕ (изводе) церковнославянского языка»; БОГОБОРСТВУЮТЬ: самі себе «ловят и мочат в (имперском) сортире», даремно будують НЕсмиренно Великую НАДбожную каина-иуды московскую башню.

 6. …..ну во-первых большое СПАСИБО за письмо автору…… как бы его понять даже можно …..да и чего уже БОЯТЬСЯ в его возрасте …… СПАСИБО…… вопрос типа к себе….. а что я скажу своему сыну…. семье…друзьям…… возможно и наверное что в общем я не много сделал для того что бы это уебище как именованый през стал таким …… , а с другой стороны…. что я мог …ну проголосовал ПРОТИВ….

 7. Повністю підтримую “Відкритий лист” і підписуюсь під кожним словом. Більш того – вважаю Януковича В.Ф. вибраним внаслідок нахабства, фальсифікацій і реваншизму партіі регіонів і лідера, на той час – “ХАМА”. Тому підтвердження – хід виборів в Верховну Раду. Рахую своєю діяльністю ПР і теперешній лідер “ПОПЕРЕДНИК” дають моральне право опозиційному руху діяти радикальними методами. Мені 60 років, але боротись з ворогами украінського народу готовий усіма засібами. СЛАВА УКРАІНІ!!!

Comments are closed.