Звернення до того, чия ХАТА СКРАЮ

ТИ махнув рукою на себе? Невдячна справа рятувати самогубцю, і тобі особисто я вже нічим не допоможу.

Подивись в очі сина, дочки, онука! Вони, ще вірять, що ти сильний, що ти захистиш і допоможеш у житті. Вірять. А ти вже здався. Ти віддав своє без опору, без бою у 90-х. Це були заводи і фабрики. Тоді у тебе знайшлися важливіші справи, ніж бути громадянином і обирати чесну і справедливу владу! Тобі було лінь. Тому ти вже тоді переконував себе, що ти маленька людина, від тебе нічого не залежить і твоя хата скраю.

Сьогодні забирають на 50 років і продають ставки та озера, ліси, землю, за які спитають наші, твої і мої діти! Скільки їм буде через 50 років? А вони точно захочуть знати, що робив їх батько чи мати у 2010 і 2012 роках, коли своєю лінню та байдужістю віддавав вже не свою, а їхню Україну. Де їх частка?

Зупинись! Дай їм шанс жити вільним громадянином. Дай відчути забуту тобою радість від того, що це – їх країна!

І не дури себе та інших, що я драматизую. Реальність така, що ти платиш за рибалку на ставку, за вихід на пляж Чорного моря, який захищали мої (а може і твої) діди у 1941-45 роках. Лишилося небагато лісів, де можна полювати чи збирати гриби. Здогадуюсь, що твого шматка немає у відібраних в оренду місяць тому аж до 2062 року 8000 Га. Дергачівських лісів. Переконаний, що ти не входиш до числа щасливців, які будуть продавати землю України іноземцям після позавчорашнього (від 2 жовтня 2012) рішення Верховної Ради. Ще залишаються сумніви, що вони хочуть відібрати ВСЕ?

Згоден, що у цьому тексті не вистачає оптимізму. Але є дійсність, сформована за безпосередньої участі тих, хто не голосував. Хто пасивно спостерігав за долею хворого організму, ім’я якого Україна.

Сувора реальність у тому, що з кожних десяти виборців (перевірено під час сотні моїх особистих зустрічей) максимум двоє підтримують цю владу. Восьмеро – хочуть змін. Двоє – йтимуть голосувати за опозицію, один – за комуністів. А п’ятеро тих, кого з запасом вистачить щоб залишити в минулому сьогоднішню «стабільність та покращення», заколисують себе мантрами, що «нічого не зміниться», «все одно підтасують», «від нас нічого не залежить»…

Та шанс на зміни в твоїх руках. Раз на п’ять років маєш можливість ним скористатися. Навіть якщо ти вже поховав своє майбутнє, дай надію нащадкам.

Іван ВАРЧЕНКО, депутат Харківської обласної ради

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут