«Батьківщина» вимагає від ГПУ та МВС негайно зупинити злочинців на ОВК №11

Об’єднана опозиція «Батьківщина» заявляє про злочин, який здійснюється буквально  зараз у вінницькому виборчому окрузі №11.

 Наші представники, у тому числі народні депутати зараз перебувають в ОВК №11. Там перемагає опозиційний кандидат  Наталія Солейко. Як вже повідомлялося, комісія з числа найманців Партії регіонів зачинилася у залі, де зберігаються бюлетені, і веде перерахунок.

 За відсутності громадського контролю, поза увагою спостерігачів і журналістів, за зачиненими дверима існують всі умови для здійснення кримінального злочину, а саме – фальсифікації підрахунку через знищення та пошкодження виборчої документації.

 Об’єднана опозиція «Батьківщина» звертається до Генерального прокурора Віктор Пшонки, як до головної посадової особи з нагляду за дотриманням законності в Україні, негайно вжити всіх заходів для припинення маніпуляцій з виборчою документацією на ОВК №11, зупинити найнятих бандитів, чиїми руками зараз намагаються протягнути до парламенту провладного кандидата і спотворити вибір людей.

 Ми також вимагаємо від керівництва Міністерства внутрішніх справ професійної жорсткої і невідкладної реакції щодо припинення цього злочину.

 В іншому разі це категорично доводитиме, що порушення виборчого закону і конституційних прав громадян на здійснення народовладдя відбувається за потурання правоохоронних органів.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут