“Сепаратизм зникне, коли до України захочуть доєднатися землі РФ”

“Васильківський терорист” мріє, щоб до України приєдналися російські області з переселеними українцями.

Сергій Бевз, який уже рік сидить у СІЗО за звинуваченням у підготовці теракту до Дня Незалежності, вважає, що українська влада має налагодити контакт із українцями за кордоном, зокрема в Росії. На його погляд, працювати треба на те, щоб українці лобіювали українські інтереси у світі, а заселені українцями суміжні з Україною землі повинні хотіти приєднатися до України. Сергій Бевз це вважає найкращою панацеєю від проблем, пов’язаних із сепаратизмом, які час від часу роздмухують політики.

“Мрію про Центральноєвропейську Конфедерацію, як альтернативу ЄС та ЄЕП. Проблема сепаратизму на Сході та Півдні України зникне тоді, коли у Воронезькій, Бєлгородській, Курській областях та на Кубані заговорять про приєднання до України. Треба зробити, щоб українці з РФ, Польщі, Словаччини, Румунії, Придністров’я стали пишатися своїм походженням та захотіли стати частиною Великої України. Саме в цьому напрямку мають працювати всі гілки влади, зокрема українські спецслужби – не фабрикуванням справ по тероризму, а працею на користь суспільства.

Україна потребує своєї п’ятої колони у Російській Федерації – каже в’язень.

“Ми не такі, як західноєвропейці, але й не такі, як росіяни. Тому, якщо вдасться створити дієву структуру, що охопить країни від Балтійського до Чорного морів і від Балкан по Кавказ, це буде центр, що зможе диктувати свої умови у світі. Доки існують ентузіасти, що просувають україномовний продукт – українській мові ніякі закони Колесніченка-Ківалова не загрожують. Коли держава створить належні умови для цих ентузіастів – українська швидко стане всеохопною”.

Валерія РАДЗІЄВСЬКА

газета по-українськи