Заява прес-секретаря США про Голодомор

БІЛИЙ ДІМ
Офіс прес-секретаря

16 листопада 2012 р.

У ці меморіальні дні американці приєднуються до народу України і до українців по всьому світу у вшануванні пам’яті тих, хто загинув під час трагічних полій Голодомору – що означає «смерть через голод» — у 1932 і 1933 роках.  Ми вшановуємо мільйони людей, життя яких забрала штучно влаштована катастрофа, коли українські селянські господарства руйнували, а врожай конфісковували у навмисному намаганні зламати волю українського народу.  Пам’ятником відвазі й стійкості українського народу є те, що навіть перед лицем цієї нелюдської жорстокості, він на полишив своїх змагань до гідності, універсальних прав та суверенітету.   Сьогоднішня боротьба українців за побудову демократії, яка підносить ці нетлінні цінності, є шаною пам’яті загиблих.

У цей скорботний час, коли ми згадуємо і вклоняємося пам’яті жертв Голодомору, ми знов повторюємо наш заклик до повсюдного дотримання прав людини та фундаментальних свобод і поновлюємо нашу відданість недопущенню подібних злочинів будь-коли у майбутньому.

Джерело

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Заява прес-секретаря США про Голодомор"

  1. ПРдунам ще довго потрібно вичати історію народу, владу якого вони випадково представляють…
    Та і ніколи їм цього робити! То “відсидіти” потрібно, то вкрасти, то змахлювати під час виборів… Яка там історія!

Comments are closed.