Незалежна медіа профспілка прийшла в Харків (відео)

14 листопада 2012 року відбулася презентація Незалежної медіа профспілки України в Харкові. Про спілку розповідали голова Юрій Луканов, член комітету Ігор Чайка та та голова херсонської організації  Олександр Тарасов. Було показано фрагменти фільму про безпеку журналістів, який зняв Ігор Чайка за підтримки Міжнародної федерації журналістів.

Зібралося більше 30 харківських журналістів, які отримали інформацію про діяльність профспілки та умови вступу до неї. НМПУ попередньо домовилася про підтримку з телеканалом АТН, який був закритий торік з брутальним порушення закону.

Профспілка заохочуватиме відновлення роботи Харківського осередку профспілки, а також створення нових осередків та вступ нових членів з Харкова.

Презентація відбулася у приміщенні Харківської правозахисної групи, за що керівництво НМПУ висловило поляку директору ХПГ Євгену Захарову.

 

Nataliya Zubar, Maidan Monitoring Information Center, Chair

Хочете нас підтримати?

donate Допомогти Інформаційному центру Майдан Моніторинг ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління нашої Організації nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.