Як тернопільські охоронці правопорядку “Козу” ганяли.

Близько девʼятої вечора 21 грудня тернопільські міліціонери увірвалися в бар „Коза”, що на бульварі Шевченка у Тернополі, та намагалися перевірити якість алкогольних напої з бару, заважаючи відвідувачам. Про це ДОБІ повідомив співвласник закладу Ігор Мамус.

― Працівники міліції прийшли до нас в вечірній час – близько девʼятої вечора. Мали документ про те, що на вулиці Танцорова зловили чоловіка з суругатним алкоголем. Через це, нібито, мають провести документальну перевірку в нас. Документальна перевірка не передбачає фактичної. Але вони пробували прорватися за барну стійку і зривати акцизні марки з пляшок. Ми їх не допустили, і повідомили в саму ж міліцію про незаконні дії їх службовців, ― розповідає Мамус.

Дирекція закладу вважає дії міліціонерів абсурдними, і корисливими.

― Прийшли до нас в вечірній час, коли найбільше клієнтів і фактично заблокували роботу закладу. Я вважаю, що таким чином правоохоронці показують, що можуть створити проблеми підприємцям, аби після цього запропонувати залагодити їх за певну винагороду, ― каже Мамус.

Спробою перевірки конфлікт в Козі не завершився.

― Коли я вже пішов з закладу, туди увірвався „Беркут”. Вони прийшли на допомогу перевіряючим. В закладі побули не довго. Після того, як постійні відвідувачі почали знімати їхні дії камерами, правоохоронці пішли з залу.

Дирекція „Кози” обіцяє в понеділок написати скаргу на дії правоохоронців в відділ внутрішньої безпеки міліції, та в прокуратуру.

В областій міліці коментар цієї ситуації обіцяли надати найближчим часом.

Андрій ЯНОВИЧ

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут