Громадські діячі Волині об’єдналися у адвокаційний клуб

Волинський Інститут Підтримки   та розвитку Громадських Ініціатив            

за підтримки  Міжнародного фонду «Відродження»


 ПРЕС-АНОНС

Прес-служба

Волинського Інституту Підтримки

та розвитку Громадських Ініціатив

 (0332) 723803

e-mail: press.vipgi@mail.ru

Громадські діячі Волині об’єдналися у адвокаційний клуб

Як показує практика, адвокаційна діяльність є одним з найефективніших способів впливу на владу. Чимало громадських організацій звернулися до цього методу для впровадження позитивних змін у житті суспільства. Щоб поширювати свої напрацювання і не зупинятись на досягнутому, найактивніші реалізатори адвокасі-кампаній об’єдналися у адвокаційний клуб, перше засідання якого відбулося вчора, 22 січня 2013 року.

            Резиденти Клубу ділилися своїми напрацюваннями та обговорили основні питання, які в подальшому планують спільно вирішувати за допомогою адвокасі. Для Волині це поняття не таке вже й нове, багато з громадських діячів давно вже здійснює вплив на органи місцевого самоврядування таким чином, проте розрізнена діяльність окремих організацій не забезпечує очікуваних результатів. Тому основним завданням новоствореного клубу є обмін досвідом і підтримка з боку вже досвідчених здійснювачів адвокаційних кампаній тих, хто тільки починає рухатись у цьому напрямку.

            Прогресивно використовує адвокасі вже на протязі кількох років Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив, зокрема, що стосується сфери реформування житлово-комунального господарства та підтримки ОСББ. Саме з подачі цієї організації було прийнято Луцьку міську та Волинську обласну програми підтримки ОСББ і розпочато процес прийняття таких програмних документів у районних центрах Волині, також завдяки адвокасі вдалося вирішити чимало проблемних питань, які виникали у відносинах ОСББ з владою та обслуговуючими організаціями.

            Зважаючи на чималий досвід та вагомі досягнення, адвокаційний Клуб очолив Президент Волинського Інституту Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив – Петро Лавринюк. У найближчих планах Клубу – адаптація практик адвокасі для вирішення актуальних проблем у різних сферах життя суспільства та поширення адвокаційної діяльності на районні центри Волині.

________________________________________________________________________________

Адвокаціійний клуб створено в межах проекту «Територія позитивних змін», який реалізовує Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив. Проект був підтриманий Міжнародним фондом «Відродження» за програмою «Громадянське суспільство та належне врядування».

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут