“Церква з народом”

Звертався з інформаційним запитом до харківської єпархії УПЦ (МП) (див. скан листа). Отримав цікаву та показову відповідь (див. скан відповіді).

Піп цілує Януковича Що мене неприємно вразило у відповіді людей, що позиціонують себе духовними поводирями та сповідують любов до ближніх?У відповідь на питання «чому ви не відізвались на прохання громадськості?» я почув, що умовно кажучи, ми йдемо на зустріч лише владі, та що, нашої ноги і поруч не буде з неканонічними конфесіями.

Але ж запрошували їх не умовні конкуренти на духовній ниві (інші конфесії), а ГРОМАДА (!), тобто нащадки та земляки невинно вбитих! Коротше незважаючи на їх застереження «не використовувати … в політичних цілях» (яка ще політика?, ви ж відокремлені від держави за законом, ЧИ НЕ ТАК?) я не можу це не оприлюднити. І політика тут ні до чого, мова йде про моральне обличчя претендентів на духовне пастирство.

Олександр Сулима

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

2 Comments on "“Церква з народом”"

  1. Євген | 15-01-2013 09:57 at 09:57 |

    УПЦ МП – філія ФСБ.

  2. Олекса | 15-01-2013 10:02 at 10:02 |

    Ото ж і я кажу… Окупанти – вони і є окупанти. Чого чекати від москидів, які у різі підступні чини захопили Україну і почали її визискувати… А що робили душ пастирі? То ж тільки на перший погляд московська церква у 1918 році стала в опозицію до комуністичної влади, не прийнявши нового календаря. А насправді, вона курс на знищення людей, на його споювання та відлучення від праведної церкви, хоч, звичайно, в російській імперії москидів її як такої ніколи не було. Церква там завжди була приводним ременем царизму і імперіалізму…

Comments are closed.