Українка – срібна призерка у гонці переслідування на етапі Кубку світу з біатлону

Олена Підгрушна – срібна призерка у гонці переслідування на етапі Кубку світу з біатлону в італійському Антхольці.

Українка за підсумками чотирьох вогневих рубежів припустилася лише одного промаху – на останній стрільбі.

Перемогу у гонці здобула неймовірна Тура Бергер, яка стартувала лише з 14-ого місця.

Хочеться зазначити, що навіть якби Підгрушна пройшла дистанцію без промахів, їй навряд чи вдалося б перемогти – швидкість Бергер була надзвичайною.

Щодо інших українок, то Валя Семеренко та Яна Бондар фінішували 30-ою та 32-ою відповідно.

Наталья Бурдига отримала штраф від стюардів гонки, тому фінішувала однією з останніх.