Про вибір між Митним і Європейським Союзом від білоруса. Дивіться всі, кого цікавить аргументація!

У Каразінському університеті в Харкові за ініціативи Інституту Євро-Атлантичного співробітництва та Фонду Конрада Аденауера відбулися громадські слухання на тему: «Європейська перспектива для України–2013». Участь у заході взяли директор Інституту Євро-Атлантичного співробітництва, заступник голови Представництва Європейського Союзу в Україні Марія Юрікова, директор Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Габріеле Бауманн, науковий директор Інституту Євро-Атлантичного співробітництва Олександр Сушко, член Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Борис Тарасюк, ректор та інші. Захід об’єднав науковців та політологів із Білорусі, Ізраїлю, Польщі, Росії та України.

На заході був представлений зокрема документ “Позиційний документ щодо порядку денного головування України в ОБСЄ у 2013 р.” Аналітична доповідьсеред авторів є 5 членів “Майдан Моінторингу”.

Більше про слухання тут http://www.univer.kharkov.ua/ua/general/univer_today/news?news_id=2335

Найцікавіші виступи першої сесії можна подивитися цілком на каналі журналіста Андрій Бородавки (я виступала на другій).

Радимо виступ білоруського гостя Ігоря Ринкевича, який розповів про вибір між Митним Союзом та Євросоюзом

Це для тих, хто досі не зрозумів. Якщо серед ваших знайомих є такі – покажіть їм це відео!

Наталка Зубар

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут