Одразу 5 членів “Майдан-Моніторингу” стали співавторами документу про головування України в ОБСЄ

Він зветься “Позиційний документ щодо порядку денного головування України в ОБСЄ у 2013 р.” Аналітична доповідь 

Це спільне бачення науковців та громадських організацій стосовно пріоритетів, які має спробувати встановити Україна під час головування в ОБСЄ.

Документ розглядає глобальні стратегічні проблеми, врегулювання конфліктів, безпеки і роззброєння, управління кордонами, екологічної безпеки, свободи слова і політичних прав, дотримання прав національних меншин, боротьби з нетерпимістю і дискримінацією, громадянське суспільство.

Більшість нашого внеску в виділеному жирним розділі. Частка наших членів в авторському колективі складає 16%.

А якщо порахувати майданівських активістів різних часів (які що може і приєднаються до нашої громадської організації в майбутньому) то сумарна доля Майдану буде 30%. :)

Читайте, критикуйте. Повний текст документу тут 

Вся робота експертів здійснювалася на волонтерських засадах. Координатори проекту також не отримали жодной компенсації за рік роботи, і працювали суто волонтерські. Сам грант на організацію процесу був такий невеликий, що жоден з нас не отримав навіть друкованої версії доповіді. Вони банально закінчилися,  був малий наклад.

Наталка Зубар

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут