Народний депутат радить не вступати в юридичну полеміку, а лікувати Луценка

Заява першого заступника керівника ДПтСУ про обмеженість Ю.Луценка у виборі лікувального закладу суперечить ст. 6, 34, 38 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я». Про це заявила народний депутат Ірина Луценко у відповідь на заяву пенітенціарної служби.

«Зокрема, у ст. 38 чітко зазначено, що кожний пацієнт має право на вільний вибір лікаря та має право бути прийнятим у будь-якому закладі охорони здоров’я за своїм вибором», – зазначила заступник голови Комітету ВР з прав людини.

Окрім того, наголосила Ірина Луценко, у спільному наказі МОЗ та Мінюсту, на який посилається представник ДПтСУ, вказано орієнтовний перелік медичних закладів охорони здоров’я.

Народний депутат рекомендує представникам пенітенціарної служби не вступати в юридичну полеміку, а зайнятися безпосередніми обов’язками – забезпечувати належним медичним обслуговуванням ув’язненого Юрія Луценка, за життя та здоров’я якого вони несуть повну відповідальність за законом.

І.Луценко рекомендує ДПтСУ не вступати в юридичну полеміку, а зайнятися безпосередніми обов’язками – забезпечувати належним медичним обслуговуванням ув’язненого Луценка, за життя та здоров’я якого вони несуть повну відповідальність за законом.

Хочете нас підтримати?

donate Допомогти Інформаційному центру Майдан Моніторинг ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління нашої Організації nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.