У Черкасах на сесію облради не пускають опозицію і журналістів

cher1_500«Беркут» і особи характерної зовнішності не пускають депутатів від опозиції і журналістів на сесію Черкаської обласної ради.

Біля входу до будівлі відбуваються сутички.

Усім, хто хоче потрапити до сесійної зали, доводиться заходити з «чорного ходу». Однак у фойє облдержадміністрації також стоїть кордон міліції і невідомі особи.

«Сьогодні мало відбутися заслуховування звіту голови Черкаської облдержадміністрації Валерія Черняка. Ми знаємо, що він розказуватиме про «покращення». Опозиція і громадськість прагнула висловити свою думку та поставити свої  питання до очільників області», – повідомила прес-секретар черкаської «Батьківщини» Людмила Коваленко.

Частині депутатів вдалося «прорватися» всередину приміщення. Сесійна зала майже вщент заповнена сторонніми особами, які перешкоджають опозиційним депутатам.

У залі також перебуває народний депутат від Партії регіонів Антон Яценко.

Як відомо, учора відбувалася сесія Черкаської міської ради, куди теж не пускали опозицію  і пресу.

cher2_500

Прес-служба “Батьківщини”

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "У Черкасах на сесію облради не пускають опозицію і журналістів"

  1. Марта | 22-03-2013 14:26 at 14:26 |

    Захиталося крісло під регіоналами. Жарко їм стало. Треба було хоч щось маленьке робити для людей, а не тільки для себе любимих.

Comments are closed.