Акція «Вставай, Україно!» в Полтаві зібрала понад 8 тисяч людей

1_500В суботу на марш та мітинг в рамках загальнонаціональної акції «Вставай, Україно!» в Полтаві зібралися понад 8 тисяч жителів області.

Мітинг відбувається на Театральній площі Полтави. У ньому беруть участь голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк, голова фракції ВО «Свобода» Олег Тягнибок, народні депутати від опозиції.

Перед цим центральними вулицями міста пройшов марш на чолі з лідерами опозиції.

Учасники акції тримають національні стяги, прапори опозиційних сил, плакати «За Україну, за її 2_500долю, за честь і волю, за народ!», «Україні волю! Юлі Волю!», «За достойну пенсію!», «За справедливу зарплату!», «Роботу для кожного!».

Перед початком маршу Арсеній Яценюк нагадав журналістам, що вчора в Харкові напередодні акції «Вставай, Україно!» мер міста «за вказівкою адміністрації президента загородив повністю все місто, зняв з маршрутів громадський транспорт»: «Витратили сотні тисяч бюджетних грошей, яких не вистачає на пільговий проїзд для громадян, для того, щоб відремонтувати громадський транспорт, щоб забезпечити людям гідний рівень життя».

Він наголосив, що і в Полтаві сьогодні вранці Театральна площа була заблокована автобусами. «Активісти» Партії регіонів незаконно користуються коштами місцевої громади і борються з опозицією за рахунок грошей, які українці повинні отримувати на медикаменти, громадський транспорт, ремонт доріг. Вони ці кошти використовують для того, щоб не допустити опозицію до мітингів», – сказав голова фракції «Батьківщина».

«Нас це не зупиняє, навпаки – дає додаткової наснаги для нашої акції. Акція поширюється, і люди піднялись. Люди бачать, що опозиція об’єднана, що опозиція не боїться і може принести зміни в Україну», – наголосив Арсеній Яценюк.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Акція «Вставай, Україно!» в Полтаві зібрала понад 8 тисяч людей"

  1. Що робиться в краiнi це просто ЖАХ! Кримiнал властвуй и твори что хочу. Вор в законе у власти.

Comments are closed.