Делегація ЗСУ бере участь у засіданні начальників Генеральних штабів збройних сил країн Вишеградської четвірки

Триває офіційний візит делегації Збройних Сил України на чолі з начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем ЗС України генерал-полковником Володимиром Заманою до Республіки Польща, з метою участі у засіданні начальників Генеральних штабів збройних сил країн Вишеградської четвірки та двосторонніх українсько-польських переговорах.

18 квітня у ході переговорів у форматі “Вишеградська четвірка + Україна”, сторони обговорили питання поточного стану та перспектив регіонального співробітництва, а саме – продовження військово-політичного діалогу, участі у спільних проектах на зразок програми НАТО з обміну даними про повітряну обстановку (ОДПО/ASDE) та діяльності багатонаціонального інженерного батальйону “Тиса”, створення спільної литовсько-польсько-української бригади, спільної участі підрозділів збройних сил Вишеградської четвірки (Республіка Польща, Словацька Республіка, Угорщина, Чеська Республіка) та України у миротворчих операціях і багатонаціональних навчаннях, мовна та фахова підготовка.

19 квітня відповідно до програми візиту, передбачається проведення українсько-польських переговорів, у ході яких заплановано обговорити поточний стан справ та перспективи інтенсифікації двостороннього співробітництва.

Джерело

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут