Кличко кличе Рибака і Єфремова вийти до людей

Лідер фракції УДАР Віталій Кличко закликав керівництво парламенту і Партії регіонів вийти до мітингувальників під Верховною Радою.

Про це він сказав, виступаючи з трибуни парламенту.

“Під стінами Верховної Ради зібралися тисячі киян… Їх не вийде розігнати, тому що на місце кожного прийде 10. Їх не вийде ігнорувати, бо влада в Києві наробила достатньо того, щоб її відправити у відставку. тому влада чіпляється за почади правдами чи неправдами”, – заявив Кличко.

“Я звертаюся до голови Верховної Ради, Володимир Васильовичу, я звертаюся до керівника фракції Партії регіонів, Олександре Сергійовичу, давайте разом вийдемо до людей, поясніть, будь ласка, чому не призначаються вибори в Києві. Кияни повинні отримати гарантовану конституційну можливість обирати владу”, – додав він.

“Сьогодні ми повинні ухвалити постанову про призначення чергових виборів київського міського голови та Київради”, – сказав також Кличко.

Він також попросив вивести трансляцію засідання Верховної Ради на вулицю, де зібралися люди.

Українська правда

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут