Луценка доставлено до Києва для розгляду в суді касації на вирок

Екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка доставлено до Києва для розгляду в суді його касаційної скарги на вирок у справі про посадові злочини. Про це УНІАН повідомили у Державній пенітенціарній службі України. “Луценка доставлено до суду із Менської колонії”, – повідомили у ДПтСУ.

27 лютого 2012 року Печерський райсуд засудив Ю.Луценка до 4 років позбавлення волі з конфіскацією майна (643 тис. грн компенсації МВС за завдані збитки), з позбавленням права обіймати керівні посади, а також рангу державного службовця. 16 травня Апеляційний суд Києва визнав правомірниим вирок, винесений Ю.Луценку Печерським районним судом столиці. 14 серпня 2012 р. адвокати подали до Вищого спецсуду з розгляду цивільних та кримінальних справ касаційну скаргу на вирок Ю.Луценку у справі про посадові злочини.

1353422831

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут