Міліція намагалась затримати машину опозиції з апаратурою для мітингу

d836e22--foto-dmitra-larina.mashini-z-berkutom-i-stsena-partiji-regioniv-pid-vrУ вівторок о 10 годині під верховною Радою відбудеться мітинг з вимогою призначення виборів у Києві.

Вранці на Європейській площі було затримано машину з апаратурою, повідомив у своєму Facebook депутат від Батьківщини Леонід Ємець.

“Машину з апаратурою для мітингу було затримано на Європейській площі. На питання про підстави затримання відповідь одна – ” зараз керівництво решить”.  Машину ми вже звільнили і бойового задору додали:)”, – написав він.

Між тим під Верховною Радою вже стоять автобуси з беркутом. Їх щонайменше 9.

Крім того, на площі під Верховною Радою Партія регіонів збирається провести свій мітинг, офіційно його назвала “Молодь за європейське майбутнє”. Для цього мітингу вже розмістили сцену.

Раніше голова Верховної ради Олександр Єфремов заявляв, що у вівторок партія регіонів не збирається проводити жодних мітингів.

Українська правда

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут