Найбільша теренова гра України “Гурби-Антонівці” – 28 квітня – 1 травня!

plakatМолодіжний націоналістичний конгрес запрошує молодь з України та з-за кордону до участі в триденній військово-спортивній патріотичній грі, що відбувається в лісовому масиві між селами Антонівці (Тернопільщина) та Гурби (Рівненщина) вже 11 рік поспіль.

“Якщо ти побував на Гурбах раз – неодмінно приїдеш ще і ще”, – доводять учасники, для яких найочікуванішими в році є лише 60 годин – коли команди виборюють право називатися “переможцями”.

Ми їдемо на Гурби:

Вшанувати полеглих воїнів УПА, які віддали свої життя за Україну в найбільшому бою з силами НКВС. Одинадцята гра присвячена 100-річчю від дня народження Василя Кука, який командував військовими частинами УПА під час боїв в Гурбах у квітні 1944-го. Молодіжний Націоналістичний Конгрес встановить стенд з інформацією про бій та теренову гру на місці її відкриття.

Випробувати власні сили, навички, уміння. Справжній бій відбуватиметься на 25 квадратних кілометрах лісів та боліт. Твоїй команді треба захопити і втримати прапор противника, відстоявши свій. Завдання стає непростим, оскільки досвідчені бійці обох куренів вже досконало знають місцевість та можливі стратегічні ходи супротивника, а також з кожним роком застосовують все сучасніші тактичні прийоми для вдалих маневрів. Для перемоги тобі доведеться виявити свої найкращі якості, а часом і розвинути нові.

Прожити три доби життям воїна УПА. Відчути, що означає боротися до кінця, перемагати свої слабкості, гартувати тіло і дух, робити все заради досягнення мети. Спати, чекаючи на раптові напади супротивника, охороняти побратимів на “стійці”, з ризиком ходити у розвідку чи шукати прапор серед боліт, рватися до бою…

Отримати величезний заряд енергії та адреналіну. Команди супротивників не сплять! Цього року гра складніша, ніж раніше: гравці чоти досвідчених ветеранів – безсмертні. Курінь супротивника не зважатиме ані на погоду, ані на ніч, ані на втому чи спрагу.

Ти не можеш це пропустити! Зголошуйся на найбільшу унікальну теренову гру “Гурби-Антонівці” до 22 квітня, заповнивши анкету.

Детальніше ознайомитися з правилами гри.

Увага! До участі вже зголосилися більше 390 чоловік, проте ще не всі підтвердили свою участь. Поспішай! Лише перші 330 учасників будуть допущені до гри!

Розподіл учасників по командам в залежності від регіону:

*Курінь, керівник – Франчук Назар –   nazfranuk[at]gmail.com   (зголошуються з Львівської, Київської, Полтавської, Сумської, Миколаївської, Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Луганської, Чернігівської, Хмельницької областей та Криму).

*Курінь, керівник – Ковалик Іван –   kovaluk44[at]gmail.com   (Основа куреня – “тернопільська сотня” також зголошуються з Івано-Франківської, Рівненської, Закарпатської, Харківської, Чернівецької, Житомирської, Донецької, Запорізької, Черкаської, Одеської та Кіровоградської областей).

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут