Суд по Луценку не пустив до зали журналістів

Вищий спецсуд не дозволив журналістам бути присутніми у залі засідань.

Таке рішення суд ухвалив, розглянувши відповідне клопотання журналістів, повідомляє кореспондент “Української правди”.

При цьому екс-міністр МВС Юрій Луценко і його захисники просили, зважаючи на резонансність процесу, пустити журналістів.

“Якщо ви вже посадили мене в цей акваріум, то приберіть один ряд конвою і дайте зайти журналістам. Крім того, ви можете встановити, щоб камери могли чергуватись і по 5-20 хвилин знімати відео”, – сказав Луценко.

Натомість прокурор заявив, що законом прямо не передбачена присутність журналістів у залі.

Порадившись на місці, суд задовольнив клопотання журналістів. Але, коли  журналісти кинулись бігти в зал, керівник прес-служби суду заявила, що клопотання задоволене в пункті, щоб преса працювала у конференц-залі.

Слід зазначити, що звук в конференц-залі настільки низький що погано чути, що говорять адвокати.

Станом на 10.35 суд розглядає клопотання про те, щоб випустити Луценка зі скляної клітки.

Луценко попросив забезпечити “не акваріумні умови” його присутності в суді.

“Якщо ви хочете, щоб я не відбував покарання, як сказав прокурор, а брав участь у суді, то прошу мене випустити з клітки. Навіть у тюрмі я маю можливість ходити і спілкуватися”, – сказав він.

“Я не Брейвік, я нікого не вбивав. Якщо я і маніяк, то політичний, бо не люблю ту владу, яку так любите ви. Я наполягаю на дотримання моїх громадянських прав, зокрема права спілкуватися з адвокатами”, – підсумував Луценко.

Українська правда

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут