Суд заборонив дорожній протест під офісом Президента

Київський окружний адміністративний суд заборонив проводити мирні збори 10 квітня біля офісу Президента України в селищі Нові Петрівці. Причина – саме в цей день планується провадити ліквідацію наслідків весняного паводку на місці акції, а мітингуючі можуть порушити права жителів села – перешкодити прибиранню.

У цей день столичні активісти планували передати Януковичу вимоги щодо стану українських доріг. “Янукович головний відповідальний за “покращення” на дорогах країни”,- вважають у ДемАльянсі.

“Як не в цей день, то в інший. Не в Нових Петрівцях, то в іншому місці, але ми обов’язково вручимо Президенту наші вимоги”, – коментує рішення суду голова Київської організації партії Демократичний Альянс Максим Панов. – “Пограбовані дороги в країні – справа рук Президента. Це він призначає і звільняє голову Укравтодору”, – додає він.

Нагадаємо, Демократичний Альянс оприлюднив перелік вимог до влади щодо стану український доріг і відкрив доступ до обговорення всім бажаючим.

Джерело

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут