Заступниця Державного секретаря Тара Соненшайн відвідає Росію, Україну та Грузію

Повідомлення для преси
Офіс речника
Вашингтон, округ Колумбія

8 квітня  2013 року

Заступниця Державного секретаря з публічної дипломатії і зв’язків з громадськістю Тара Соненшайн 8-16 квітня відвідає Росію, Україну та Грузію.

Перебуваючи у Москві 8-11 квітня, пані Соненшайн виступить з головною доповіддю на конференції “Програма ім. Фулбрайта в Росії: 40-річчя успішних академічних обмінів ”.  Заступниця держсекретаря також матиме зустріч із колегами у складі Робочої групи з питань освіти, культури, спорту і ЗМІ у рамках Американсько-російської двосторонньої президентської комісії – з метою просування наших зусиль із взаємного порозуміння.  У Москві  заступниця держсекретаря ще виступить у Американському центрі на відзначення 20-річчя програми американських центрів і куточків у Росії – найтривалішої такої програми у світі.

У Києві, Україна, 11-13 квітня  заступниця держсекретаря долучиться до церемонії початку реконструкції будівлі, де буде розташований новий Американський центр.  Вона також виголосить головну доповідь на Жіночому форумі, де жінки-керівники та представниці малого і середнього бізнесу обміняються досвідом і обговорять важливі стратегічні інвестиції у економічний потенціал жіноцтва.  Перебуваючи в Києві, пані Соненшайн також зустрінеться з урядовцями, журналістами, студентами, ЛГБТ-активістами та зі складом Молодіжної ради при Посольстві США в Україні.

У Тбілісі, Грузія, 13-16 квітня  заступниця держсекретаря зустрінеться із міністром освіти і науки та підпише Меморандум про порозуміння щодо розширення в Грузії стипендіальних можливостей, які надає програма ім. Фулбрайта.  Заступниця держсекретаря також виступить з промовою перед студентами Тбіліського державного університету про свободу висловлювання і важливість незалежної преси.  Перебуваючи в Тбілісі, пані Соненшайн матиме зустрічі із жінками-журналістками, учасниками обмінних програм, які відвідували США, урядовцями та представниками грузинського громадянського суспільства.

Біографія заступниці Державного секретаря Тари Соненшайн 

Джерело

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут