Звільнення Луценка не достатньо – Європейська Комісія

Урядовці у світі та Україні продовжують коментувати помилування колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценко. Під час брифінгу у Києві керівник Головного управління з питань міжнародних відносин адміністрації президента Андрій Гончарук зокрема заявив, що «останні події і заходи, які були здійснені усіма гілками української влади в усіх сферах як внутрішнього життя, так і у взаєминах з ЄС, у тому числі у вирішенні деяких питань так званого “вибіркового правосуддя”, свідчить про серйозний прогрес щодо створення належної політичної атмосфери». Це, за його словами, робиться “Заради досягнення головної мети – підписання Угоди про асоціацію під час Вільнюського саміту “Східне партнерство” у листопаді цього року».

Тим часом європейці, вітаючи останні кроки влади, кажуть, що звільнення Луценка не достатньо. Про це у вівторок у Брюсселі заявила прес-секретар Європейської комісії Майя Кочіянчич, очевидно маючи на увазі справу Тимошенко:

“Ми вітаємо звільнення Юрія Луценка та іншого міністра з тюрми. Ми вважаємо, що це важливий крок у правильному напрямку, але водночас ми закликаємо українську владу терміново виконати те, що зафіксовано у підсумковому документі підписаному нами у грудні. А точніше  – вони мусять вирішити ще одне питання щодо вибіркового правосуддя, яке залишається нерозв’язаним”

Хочете нас підтримати?

donate Допомогти Інформаційному центру Майдан Моніторинг ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління нашої Організації nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.