Кличко звернувся до спортсменів, щоб вони не брали участі у політичному бруді і провокаціях

Лідер партії “УДАР” Віталій Кличко звернувся до українських спортсменів, нагадав їм про відповідальність і закликав не брати участі у брудних політичних іграх та провокаціях.

“Звертаюся до всіх спортсменів. Ви добре знаєте, що ваші здібності і досягнення – це не тільки здобутки. Це й велика відповідальність та, зрештою, велика честь. Не розмінюйте цю честь участю в брудних політичних іграх і провокаціях. Не ставайте бездумним знаряддям негідників, які ховаються за вашими спинами і використовують вас”,- підкреслив Кличко. “Доводьте свою силу на спортивних майданчиках та змаганнях. Тільки так ви отримаєте заслужену славу і будете прикладом для молоді. А доля спортсмена, який зрадив своєму високому званню і перетворився на бойовика, – зневага і кримінальна відповідальність”,- йдеться у зверненні Віталія Кличка.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут