Олена Білозерська перемагає у конкурсі TheBobs – Best online Activism

1936684_320В номінації “Найкращий блог українською” перше місце впевнено тримається за відомою українською блогеркою та професійною журналісткою Оленою Білозерською. Як повідомляє про неї TheBobs – “під гаслом “Знаю, як треба!” Олена Білозерська пише про події, котрі мало висвітлюють газети, журнали й телебачення. Страйки, протестні акції, випадки корупції та багато іншого. Блогерка відома тим, що часто-густо випереджає традиційні мас-медіа, публікуючи у своєму ЖЖ ексклюзивні подробиці та власні фото. Її блог – у ТОП-20 найчитаніших в українському інтернеті.”

Також блог Олени Білозерської був обраний членами журі одним з фіналістів всесвітнього конкурсу блогів. Завдяки голосуванню української інтернет-спільноти він зараз посідає  третє місце загальносвітового рейтингу в номінації “Найкращий блог”, пропустивши на перші місця лише журналістку з Ірану Масіх Алінеджад, якій за її громадську позицію загрожує страта, та адвоката, що висвітлює військові злочини у Бангладеш.

Блог Олени Білозерської насправді є гучною платформою для висвітлення проблем українського суспільства, і світова спільнота через її блог має можливість дізнаватися про проблеми в Україні не тільки з офіційних бюлетенів українського МЗС.

“Найкращий блог” на “Найкращий блог українською”
(відкриваються в новому вікні)

Конкурс триває до сьомого травня, і в читатів ще є трошки часу підтримати Олену.

Проголосувати можливо з акаунтів найпоширеніших соціальних мереж – Facebook, Twitter, Вконтакте, Livejournal (використовуючи  OpenID), або зареєструвавшись на Deutsche Welle. Правила конкурсу офіційно дозволяють голосувати з кількох акаунтів одночасно.

Побажаємо Оленці Білозерській впевненої перемоги!

Nataliya Zubar, Maidan Monitoring Information Center, Chair

Хочете нас підтримати?

donate Допомогти Інформаційному центру Майдан Моніторинг ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління нашої Організації nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.