Сайт музею І.Гончара став “живим” для відвідувачів!

honchar_newОнлайн-панель з актуальною інформацією для відвідувачів та реорганізований розділ подій з’явилися після перебудови офіційної веб-сторінки Музею Івана Гончара. Відтепер відвідувачі сайту можуть в реальному часі стежити, чи працює музей в певну мить. А також з головної сторінки можна бачити, які події відбуваються в музеї кожного дня. Після завершення останньої події у певний день, головна сторінка починає анонсувати заходи на наступний день. Якщо попереду вихідний, то на перший день опісля вихідного.
В онлайн-панелі, окрім іншого, можна знайти найбільш актуальну інформацію для відвідування: вартість входу, адресу установи, графік роботи та номери телефонів. Окрім цього, з’явився розділ “Світлина дня”, де подаватимуться фото з буденного життя музею, також додалися блоки з важливою інформацією, розділ новин та “Видиво”, в якому знайдете відсортовані статті, ілюстровані відеоматеріалом.
А ще створили автономну сторінку музейного сайту – Актуальний Музей. Це проект Музею Івана Гончара в рамках програми грантів Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» (проект «Динамічний музей»). Там ви знайдете всю інформацію про проект, анонси подій, новини, а також відео лекцій та семінарів, що проводяться в рамках цього проекту.
Тепер сайт Музею Івана Гончара став повноцінним новинним порталом (на відміну від мінімалістичної попередньої версії). Хоча в цілому дух дизайну залишився без змін, але метою редизайну було, насамперед, зробити інформацію доступнішою та відкритішою, легшою для пошуку та сприйняття.
Нову версію структури спроектував Богдан Гдаль (bohdan.com.ua), який є основним розробником музейного сайту.
Якщо ви маєте зауваження та побажання з приводу роботи сайту та його змісту, пишіть на скриню: kachur.kateryna@gmail.com
Чекаємо вас в музеї та на honchar.org.ua!


З повагою,
Національний центр народної культури “Музей Iвана Гончара”

тел./факс: +38 (044) 288-92-68, 280-52-10
м.Київ, вул.Лаврська, 19
 
National Center of Folk Culture – Ivan Honchar Museum,
19 Lavrska Street, Kyiv, Ukraine