В Європарламенті почали акцію “Лукашенко, Puck You!”

Депутат Європарламенту від Польщі Марек Мігальські розпочав акцію проти проведення в Білорусі Чемпіонату світу з хокею в 2014 році.

Як повідомляє “Німецька хвиля”, кампанія отримала назву “Лукашенко, Puck You!” від англійського слова “puck” – “шайба”.

Як повідомляється в заяві прес-секретаря Мігальські, акція приурочена до щорічного з’їзду Міжнародної федерації хокею з шайбою (IIHF), який відбудеться в Стокгольмі з 16 по 19 травня.

Євродепутат закликає перенести ЧС-2014 в іншу країну у зв’язку з негативним іміджем Білорусі у світі. “Ми не згодні, що такі великі спортивні заходи пройдуть в останній диктатурі Європи”, – наголошується в його заяві.

У 2009 році за рішенням Міжнародної федерації хокею з шайбою Білорусь отримала право проводити чемпіонат 2014 року, проте правозахисники і політики на Заході неодноразово закликали перенести змагання в іншу країну.

Однак керівництво IIHF і білоруське міністерство спорту та туризму заявили, що рішення про проведення чемпіонату в Мінську переглянуте не буде.

Українська Правда

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут