Виставка-ярмарок традиційного мистецтва у Музеї Гончара

Музей Івана Гончара З нагоди святкування Дня Києва ЗАПРОШУЄ

на Виставку-ярмарок традиційного народного мистецтва 25 ТА 26 ТРАВНЯ 2013 РОКУ З 10:00 ДО 17:30

ярмарокВідчути смак давньої традиції ви зможете в автентичних виробах, зроблених вправними руками та щирою душею народних майстрів з різних регіонів України, які будуть представлені на ярмарку традиційного народного мистецтва на подвір’ї музею.

До Дня Києва тут можна оглянути та придбати: гончарні вироби, ткані та вишиті речі, взуття; головні убори, килими, вироби з соломи, бісеру, дерева; дитячі іграшки, ляльки-мотанки, писанки, твори малярства, книги й ін. А також ви зможете поспілкуватися з народними майстрами, відвідати різноманітні майстер-класи.

Також в експозиції Музею діють фотовиставки Юрія Бакая «Образи світлих»  (у рамках проекту «Врятуймо скарби разом!») та «Їжа корінних американців» (проект з Посольтством  США), виставка народного малярства художниці Ніни Данилейко – ”В духовну вись”, а також виставка книжок «Київ: роки, події, люди».

Під час ярмарку святковий настрій відвідувачам подарують виступи таких  фольклорних колективів та етногуртів як «Варйон», «Бурса фольклору», «Рожаниця», «Кросна», «Роксоланія» та ін.
Тел. для довідки: 044-280-52-10