Справу проти сина віце-мера Іллічівська, який побив дівчину, закрили

Кримінальне провадження проти сина віце-мера Іллічівська Валерія Трухіна, який побив дівчину за відмову зайнятися сексом, закрито.

Про це повідомляє в понеділок “Думська“, яка має в своєму розпорядженні постанову, видану слідчим ГУ МВС в Одеській області О.С. Горобцем 12 червня.

Слідство встановило, що в ніч на 24 липня минулого року Трухін у стані алкогольного сп’яніння “умисно, безпричинно, з хуліганських спонукань… використовуючи предмети, спеціально пристосовані для нанесення тілесних ушкоджень, став ображати Ковальчук А.В., після чого плюнув їй в обличчя і почав наносити удари кулаками в область голови”.

В результаті побоїв дівчина отримала закриту черепно-мозкову травму, струс мозку, забої м’яких тканин обличчя і шиї.

Це підтвердили і свідки, що знаходилися в той вечір у клубі.

У той же час згідно з висновком експерта, “діагноз, поставлений Ковальчук при первинному огляді, не може бути прийнятий до уваги, оскільки не обгрунтований об’єктивними клінічними даними, був проведений одноразово і поверхнево”.

“Зі свідчень випливає, що ніякого порушення громадського порядку, спокою та відпочинку громадян, що знаходилися в клубі “Мартініка”, внаслідок сварки, що виникла між Трухіним і Ковальчук, не відбулося”, – йдеться в постанові.

На підставі цього слідчий ухвалив закрити кримінальне провадження у зв’язку з відсутністю складу злочину.

На початку року провадження було порушено за частиною 3 статті 296 Кримінального кодексу (хуліганство раніше судимого за цією статтею). Пізніше міліція закрила справу, але незабаром прокуратура скасувала це рішення. Після відновлення провадження виявилося, що воно кваліфікується вже за частиною 4 статті 296-ї, згідно з якою об’єктом злочину є громадський порядок. Цілком логічно, що за цією частиною статті складу злочину не знайшли, зазначає видання.

В інтерв’ю “Думській” мати Анастасії Ковальчук Ольга Руденко повідомила, що вони мають намір оскаржувати це рішення.

Українська Правда

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут