Тарас Возняк: «Третя республіка» – це платформа для дискусій

«Третя республіка» – це платформа, де представники громадських сил і всі провідні партії могли б дискутувати. Про це в інтерв’ю тижневику «Країна» сказав один із її координаторів, політолог Тарас Возняк.

 «Поділ України на дві країни й самопожирання однієї половини іншою треба якось закінчувати. Так, наші гравці в політику зацікавлені в тому, щоб своїх овечок відокремити від усіх інших, щоб цей поділ країни тривав безкінечно. Але в результаті жодне істотне для всіх нас питання не вирішується – ми десятиліттями тупцюємо на місці. Одні одним зв’язуємо руки чи висимо гирями на ногах. Виникла потреба створити щось вище за цей рівень, який називають «політичним», однак, на моє глибоке переконання, він є радше «політиканським», – зауважив Возняк.

 Він зазначив, що новий проект не нестиме в собі підтекст «виберіть мене керувати Україною – я знаю, як її облаштувати».

 «Не чергову опозиційну чи провладну політичну партію, бо це нічого не дасть – свідченням цього є дві останні зміни влади. А платформу, де представники громадських сил і всі провідні партії могли б дискутувати», – наголосив він.

 На думку Возняка, за круглий тіл мають сісти не лише опозиціонери, а й представники інших політичних партій, оскільки «без Партії регіонів і, можливо, навіть комуністів у загальнонаціональному діалозі ніяк».

 «Хто з них до такого діалогу здатний – інша справа. Але рано чи пізно його треба провести. Розумні люди є й там. Ці дискусії мають тривати не лише щодо таких дратівливих питань, як мова. А й щодо економічного життя, безпеки країни в різних її вимірах. Спочатку обговорити по регіонах, а тоді вийти на національний рівень до Києва», – упевнений Тарас Возняк.

 «Ми хотіли б бути певним мостом між світом політичного і світом духовного та морального. Хоча не тільки ми – якщо створюватимуться інші платформи для дискусій, це можна буде тільки привітати», – зауважив координатор «Третьої республіки».

****

Від “Майдану”: Розміщуючи це та інші повідомлення, ми все не полишаємо сподівань дізнатися, які дві попередні (себто перед Третьою) республіки, мають на увазі ентузіасти ініціативи.

 

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

2 Comments on "Тарас Возняк: «Третя республіка» – це платформа для дискусій"

 1. Стиль пель-мель, а “Третя республІка” – нІсенІтниця.

 2. Олеся | 08-06-2013 16:21 at 16:21 |

  «Поділ України на дві країни й САМОПОЖИРАННЯ однієї половини іншою треба якось закінчувати.
  Або я щось не зрозуміла, або автор перестарався???

  “На думку Возняка, за круглий тіл мають сісти не лише опозиціонери, а й представники інших політичних партій, оскільки «без Партії регіонів і, можливо, навіть комуністів у загальнонаціональному діалозі ніяк» ”

  .Екс Президент Ющенко намагався посадити їх ЗА СТІЛ, але ота тьомна реґіональна маса вилізла НА СТІЛ. Даруйте за епітет , але ХУДОБІ у людській подобі ДОЗВОЛЯТИ СІДАТИ ЗА СТІЛ НЕДОПУСТИМО. З ними не виграєш. Треба діяти навіть не їх методами,а гнати, як прокажених. Навіть, якщо й там є “розумні люди” згідно версії автора – гарантую, що ВОНИ НЕ ПІДУТЬ НА ЖОДНИЙ ДІАЛОГ, БО НЕ ДЛЯ ТОГО ВОНИ ЛІЗЛИ у те лайно. Сьогодні ВОНИ підгребли під себе мільйонні і мільярдні маєтки і відпустити їх НЕ ЗБИРАЮТЬСЯ АНІ ЗА ЯКУ ЦІНУ. Діалог з опозицією їм навіть через голову не переходить. Це суперечить їх “реліґії” наживи, а отже НІ ОДИН З НИХ НЕ ПІДЕ НА ПОСТУП!
  Пану Возняку треба трішки зануритися у дійсність і зрозуміти, що розум і захланість у парі не вживаються. Реґіоналам не треба бути РОЗУМНИМИ – вони узурпували владу через фальсифікації ( розуму великого не треба), підкуп , залякування і шантаж бідних людей ( ( взагалі найпримітивніша форма і сваволя). ДЛЯ ЧОГО РОЗУМ? Аж смішно. Зрештою треба знати чи до усіх справ він сам підходить з чистими руками?
  Далі коментувати абсолютно беззмістовно, бо стаття ДУЖЕ і ДУЖЕ ПЕРЕСІЧНА.

Comments are closed.